top of page

HİZMETLER

Kapsamlı Salesforce & MuleSoft Danışmanlık Hizmetleri

Deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından desteklenen stratejik hizmetlerimiz, küçük başlangıçlardan büyük firmalara kadar her tür ve büyüklükteki müşterinin ihtiyaçlarını karşılar ve ölçülebilir büyüme ile kalıcı değişiklikler sağlar. Intech Consulting'in gelecekteki başarınıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Danışmanlık hizmetlerimiz güçlü Salesforce.com Satış, Servis, Pazarlama ve Topluluk Bulutu uygulamalarının özelleştirilmesinden Lightning platformunda özel uygulamalar ve entegrasyonlar sunulmasına kadar uzanmaktadır.

Salesforce Classic Kullanıcı Arayüzünden yeni ve modern Lightning Arayüzüne sorunsuz bir geçiş sağlamaya yönelik Danışmanlık Hizmetleri.

Müşterilerimizin eski sistemlerindeki verilerini Salesforce platformuna taşımaya yönelik özel hizmetler.

8 × 5 ve 24 × 7 Destek Hizmetlerimiz, müşterilerimizin Salesforce uygulamalarını Seviye 1'den Seviye 3'e kadar farklı seviyelerde sağladığımız destek ve bakım hizmetlerini karşılamaya yöneliktir.

Mulesoft Anypoint Platformundaki uygulama hizmetlerimiz müşterilerimize zorlu entegrasyon çalışmalarında API  güdümlü mimarinin hayat geçirilmesiyle önemli katkılar sağlar.

8 × 5 ve 24 × 7 Destek Hizmetlerimiz, müşterilerimizin MuleSoft uygulamalarını Seviye 1'den Seviye 3'e kadar farklı seviyelerde sağladığımız destek ve bakım hizmetlerini karşılamaya yöneliktir.

bottom of page