top of page

SALESFORCE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Kapsamlı deneyime sahip olan danışmanlık hizmetlerimiz, güçlü Salesforce.com Satış, Servis, Pazarlama ve Topluluk Bulut uygulamalarının özelleştirilmesinden, Lightning platformunda müşterilerimizin Dijital Dönüşüm girişimleriyle yardımcı olan özel uygulamalar ve entegrasyonlar sunmaya kadar uzanmaktadır.

ÜRÜN UZMANLIĞIMIZ

Intech, Saleforce uygulamalarının uygulanması konusunda müşterilerimize Dijital Dönüşüm programlarında yardımcı olan bir dizi CRM Danışmanlık Hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimiz, bir ürün paketinin uçtan uca uygulanmasından uygulama sonrası desteğe kadar uzanmaktadır.

 

Türkiye'nin en büyük Satış, Servis ve Pazarlama uygulamalarından bazılarını güçlü Salesforce platformunda hayata geçiren ve yöneten uzmanlardan oluşan bir ekibe sahibiz.

SALESFORCE SALES CLOUD®

Salesforce'tan Dünyanın 1 Numaralı ve En Akıllı CRM'i

Potansiyel müşteri, para toplayana kadar bir müşteri oluncaya kadar ve müşteri desteği ve satış fırsatlarının ötesinde, müşterileri doğru zamanda bağlayabilir, satış döngüsü boyunca izleyebilir, satış tahminlerini görebilir ve takım performansı ve en iyi satış ve çapraz satış fırsatlarını belirleyin.


İşletmeniz büyüdükçe avantajların her birine erişilebilir veya eklenebilir. Ve tüm bunlar özelleştirilebilir ve tam iş süreçlerinize uyacak şekilde genişletilebilir. İstediğiniz şekilde, istediğiniz yerden daha akıllı, daha hızlı satış yapmak için sınırsız olasılık var

SALESFORCE SERVICE CLOUD®

Tek bir müşteri görünümü sağlayarak müşterilerin başarıyı artırmasını sağlamak

Service Cloud, müşterilerimizin servis dönüşümü için yeni bir yol açmasını sağlar. En eksiksiz, genişletilebilir ve çevik platformla Service Cloud, müşterilerin müşterilerine bağlantılı ve kesintisiz hizmet sunmalarına yardımcı olur. Bağlamsal, çok kanallı destek deneyimi kişiselleştirilmiş hizmet sağlar. Einstein AI ve eyleme geçirilebilir analitik, ölçekte hizmet sunar. Tüm çalışanlar için birleştirilmiş 360 derecelik görünüm ve yeni nesil üretkenlik araçları ve becerileri ile müşteri, hizmeti güçlendirebilir.

SALESFORCE COMMUNITY CLOUD

Güçlü Çalışan ve İş Ortağı Uygulamaları Oluşturun

Salesforce Community Cloud dijital bir deneyim platformudur ve her büyüklükteki şirketin güzel markalı CRM destekli portal, forum ve siteleri hiç olmadığı kadar hızlı oluşturmasını sağlar.

SALESFORCE MARKETING CLOUD®

Pazarlama Bulutu: 1 Numaralı Pazarlama Uygulaması

Marketing Cloud, aşağıdakileri yaparak bire bir müşteri yolculukları oluşturmaya yardımcı olmak için baştan aşağı tasarlanmıştır:

  • Verileri birleştirin - müşterilerinizin tek bir görünümünü oluşturun, verileri herhangi bir kaynaktan entegre edin ve işlem yapılabilir hale getirin.

  • Yolculukları kişiselleştirin - gerçek zamanlı müşteri davranışına dayalı olarak zamanında, benzersiz ve anlamlı mesajları tetikleyin.

  • Kanallar arası etkileşime geçin - e-posta, mobil, sosyal medya, reklamlar ve web üzerinde alakalı içerik sunun.

  • Her şeyi analiz edin - işletmenizin etkisini ölçün ve her etkileşimi optimize edin.

Communications Cloud.png

SALESFORCE COMMUNICATIONS CLOUD

Servis Sağlayıcıların hızla değişen müşteri beklentilerini karşılamasını sağlar 

Salesforce Communications Cloud, Servis Sağlayıcıların tüm BSS ihtiyaçlarını karşılayacak özellikleri içeren güçlü ve yaygın olarak kullanılan bir üründür.

bottom of page