Salesforce Whatsapp Connector

Intech Salesforce WhatsApp Connector ile Tanışın

Popüler WhatsApp mobil uygulaması aracılığıyla müşteri hizmetleri departmanınızla iletişim kurmayı tercih eden müşterilerinize gerçek zamanlı olarak hizmet verin ve NPS / CSAT puanlarını yükseltin!

Intech Salesfore WhatsApp Connector, müşterilerinizi Salesforce Service Cloud, Lightning Platformu ve WhatsApp mobil uygulamasının güçlerini birleştirerek hizmet danışmanlarınızla bir araya getirir.

Müşteri hizmetlerine iletişimde kolaylık önemlidir ve bu deneyim müşteri sadakati üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olmaktadır. Salesforce Research tarafından yayınlanan son Connected Customer Raporuna göre, müşterilerin%37'si şirketlerle iletişim kurarken WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarını tercih ediyor.

 

Intech Salesforce - WhatApp Connector, müşterilerine Service Cloud ürünü aracılığıyla hizmet veren ve çok yaygın olarak kullanılan WhatsApp uygulaması aracılığıyla onlarla bağlantı kurmak isteyen Salesforce müşterileri arasında köprü kurar. Bu, müşterinin WhatsApp mesajlarının kayıtlı bir firma numarasıyla etkileşimine izin veren WhatsApp Business API ile mümkün olmaktadır. Bu mesajlar Intech Salesforce - WhatsApp Connector tarafından çift yönlü olarak işlenir ve bu da yaygın olarak kullanılan bu uygulama aracılığıyla şirketlerle iletişim kurmayı tercih eden müşteriler için sorunsuz bir deneyim sağlar.

©2020 by Intech Consulting