GÜVENİLİR

SALESFORCE & MULESOFT

İŞ ORTAĞINIZ

Salesforce_Partner_Badge_RGB.png

Dijital Dönüşüm Yolculuğunuzda

Deneyimimizden Faydalanın

Intech Danışmanlık, Dijital Dönüşüm yolculuklarını oluşturma veya hızlandırma yolunda müşterilerimizin karşılaştığı kritik sorunları çözmek için var. Benzersiz yaklaşımımız sadece bizi farklı kılan değil, aynı zamanda bizi başarılı kılan şeydir. Kuruluşların değişimi kolaylaştırmasına, vizyonlarını gerçekleştirmesine ve performansı ve üretkenliği optimize etmesine yardımcı olmak için çok çeşitli hizmetler ve çözümler sunuyoruz.

Intech Consulting, dünyanın 1 numaralı CRM çözümü olan Salesforce.com uygulamalarında uzmanlaşmış bir  danışmanlık firmasıdır.

CRM programlarının dünyanın önde gelen Salesforce.com uygulamalarında başarılı bir şekilde sağlamak için kuruluşlarla çalışma konusunda geniş deneyime sahibiz.


1000'den fazla aktif kullanıcısına sahip Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı Salesforce uygulamalarını hayata geçirmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

Intech Consulting, 1 numaralı entegrasyon platformu olan MuleSoft Anypoint platformunda çözümler sağlama konusunda önemli deneyime sahiptir.

 

Sertifikalı ve deneyimli danışmanlarımız, müşterilerimizin dijital dönüşüm programlarımızın entegrasyon zorluklarını çözmelerine yardımcı olmaktadır.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

HİZMETLERİMİZ

Kapsamlı Salesforce.com & MuleSoft Danışmanlık Hizmetleri

Deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından desteklenen stratejik hizmetlerimiz, küçük başlangıçlardan büyük firmalara kadar her tür ve büyüklükteki müşterilerimizin ihtiyacını karşılar ve ölçülebilir büyüme ile kalıcı değişiklikler sağlar. Intech Consulting'in gelecekteki başarınıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

İLETİŞİM

Maslak, Bilim Sk. No:5, Sun Plaza, Kat: 13, 34398 Sarıyer
İstanbul, Türkiye

(0212) 3660255

  • LinkedIn

©2020 by Intech Consulting