top of page

GÜVENİLİR

SALESFORCE & MULESOFT

İŞ ORTAĞINIZ

Salesforce_Partner_Badge_RGB.png

Dijital Dönüşüm Yolculuğunuzda

Deneyimimizden Faydalanın

Intech Danışmanlık, Dijital Dönüşüm yolculuklarını oluşturma veya hızlandırma yolunda müşterilerimizin karşılaştığı kritik sorunları çözmek için var. Benzersiz yaklaşımımız sadece bizi farklı kılan değil, aynı zamanda bizi başarılı kılan şeydir. Kuruluşların değişimi kolaylaştırmasına, vizyonlarını gerçekleştirmesine ve performansı ve üretkenliği optimize etmesine yardımcı olmak için çok çeşitli hizmetler ve çözümler sunuyoruz.

Digital social media

SALESFORCE.COM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Intech Consulting, dünyanın 1 numaralı CRM çözümü olan Salesforce.com uygulamalarında uzmanlaşmış bir  danışmanlık firmasıdır.

CRM programlarının dünyanın önde gelen Salesforce.com uygulamalarında başarılı bir şekilde sağlamak için kuruluşlarla çalışma konusunda geniş deneyime sahibiz.


1000'den fazla aktif kullanıcısına sahip Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı Salesforce uygulamalarını hayata geçirmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

MULESOFT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Intech Consulting, 1 numaralı entegrasyon platformu olan MuleSoft Anypoint platformunda çözümler sağlama konusunda önemli deneyime sahiptir.

 

Sertifikalı ve deneyimli danışmanlarımız, müşterilerimizin dijital dönüşüm programlarımızın entegrasyon zorluklarını çözmelerine yardımcı olmaktadır.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Untitled.png

SALESFORCE MARKETING CLOUD

Salesforce Marketing Cloud'un benzersiz yeteneklerini kullanarak müşterilerimizin pazarlama stratejilerini belirlemelerine ve pazarlama otomasyon sistemlerini sorunsuz bir şekilde uygulamalarına yardımcı oluyoruz.

Untitled.png

SALESFORCE PLATFORM

Güçlü Lightning Platformunu , entegrasyon yeteneklerini ve AppExchange çözümlerini kullanarak müşterilerimizin çeşitli iş ihtiyaçlarını büyük maliyet tasarruflarıyla karşılayan özel iş uygulamaları geliştiriyoruz.

Untitled.png

SALESFORCE COMMUNITY CLOUD

Salesforce Community Cloud ile müşterilerimizin verilerini ve süreçlerini Ortaklara, Müşterilere ve Çalışanlara genişletiyoruz.

Untitled.png

SALESFORCE SERVICE CLOUD

Salesforce Service Cloud ile müşterilerimizin her müşteri etkileşiminden yararlanarak müşteri sadakatini ve kârını en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyoruz. İletişim merkezinden, self servis topluluklarına, sosyal medyaya ve daha fazlasına kadar, Service Cloud müşteri hizmetlerindeki oyunu değiştirdi.

sf_sales_cloud.png

SALESFORCE SALES CLOUD

Başarılı bir iş dönüşümü sağlarken, müşterilerimizin dünyanın 1 numaralı satış uygulamasından ( Salesforce Sales Cloud) en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı oluyoruz. Salesforce.com sertifikalı danışmanlarımız, ürün uzmanlığını, satış süreci en iyi uygulamalarını ve kanıtlanmış bir uygulama yöntemini birleştirerek müşterilerin gelir artışını artırmasına yardımcı olur.

homepage-blog.png

MULESOFT ANYPOINT PLATFORM

Mulesoft Anypoint Platformu , kurumların uygulama entegrasyon süreçlerini yerinde, bulutta veya her ikisini de “API güdümlü” bir yaklaşımla tasarlamalarını, uygulamalarını, yönetmelerini ve izlemelerini sağlayan zengin bir entegrasyon platformudur.

Salesforce Industries

SALESFORCE INDUSTRIES

Salesforce'un çeşitli sektörlere özel olarak sunduğu ve bazı çözümlerinde Vlocity uygulamalarından faydalandığı Salesforce Industries ürün ailesi ile müşterilerimize özellikle Telekomünikasyon ve Consumer Goods sektörlerindeki tecrübemizle çözümler geliştirilmesinde yardımcı oluyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Kapsamlı Salesforce.com & MuleSoft Danışmanlık Hizmetleri

Deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından desteklenen stratejik hizmetlerimiz, küçük başlangıçlardan büyük firmalara kadar her tür ve büyüklükteki müşterilerimizin ihtiyacını karşılar ve ölçülebilir büyüme ile kalıcı değişiklikler sağlar. Intech Consulting'in gelecekteki başarınıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Danışmanlık hizmetlerimiz güçlü Salesforce.com Satış, Servis, Pazarlama ve Topluluk Bulutu uygulamalarının özelleştirilmesinden Lightning platformunda özel uygulamalar ve entegrasyonlar sunulmasına kadar uzanmaktadır.

Salesforce Classic Kullanıcı Arayüzünden yeni ve modern Lightnin Arayüzüne sorunsuz bir geçiş sağlamaya yönelik Danışmanlık Hizmetleri.

Müşterilerimizin eski sistemlerindeki verinin Salesforce platformuna taşıma sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak özel hizmetler.

8 × 5 ve 24 × 7 Destek Hizmetlerimiz, müşterilerimizin Salesforce kurulumlarını ve ihtiyaçlara göre Seviye 1'den Seviye 3'e kadar olan destek ve bakım hizmetlerini karşılamaya yöneliktir.

Mulesoft Anypoint Platformundaki uygulama hizmetlerimiz müşterilerimize zorlu entegrasyon çalışmalarında API  güdümlü mimarinin hayat geçirilmesiyle önemli katkılar sağlar.

8 × 5 ve 24 × 7 Destek Hizmetlerimiz, müşterilerimizin MuleSoft kurulumlarını ve ihtiyaçlara göre Seviye 1'den Seviye 3'e kadar olan destek ve bakım hizmetlerini karşılamaya yöneliktir.

Home: Contact

İLETİŞİM

Maslak, Bilim Sk. No:5, Sun Plaza, Kat: 13, 34398 Sarıyer
İstanbul, Türkiye

(0212) 3660255

  • LinkedIn

Mesajınız başarıyla kaydedildi!

bottom of page